Formularz kontaktowy:

Wiadomość:


Adrenalina

Dlaczego skoki spadochronowe cieszą się taką popularnością? Dlaczego ludzie tak chętnie wzlatują w powietrze, aby potem samodzielnie zlecieć w dół ratując się w ostatniej chwili spadochronem? Nie da się tego jednoznacznie wyjaśnić, jednak czynnikiem, który warunkuje chęć powrotu na pokład samolotu jest przede wszystkim adrenalina.

To właśnie adrenalina, która wyzwalana jest już w czasie pierwszego szkolenia pozostaje w pamięci i skutecznie oddziałuje na skoczków. To właśnie dzięki adrenalinie biznes spadochroniarski mówiąc paradoksalnie "łapie skrzydeł" i rozwija się w zaskakującym tempie. Adrenalina, która jest wyzwalana u skoczków bardzo mocno wpływa na charakter i sposób bycia każdego człowieka. Nasze przeżycia warunkują nasza przyszłość i należy się z tym bezdyskusyjnie zgodzić.

Do skoków zapisują się osoby młode, które potrzebują w życiu atrakcji, chcą coś zmienić, stworzyć, chcą po prostu działać. Często również można spotkać podczas skoku biznesmenów, którzy zwyczajnie chcą wypróbować wszystkich atrakcji jakie daje nam życie. Kurs spadochroniarski to również miejsce dla osób, które chcą poznać własną wartość i znaleźć odpowiednią drogę życiową. Dołączysz do grona skoczków?
Copyright © 2011 skoki.